آموزش وردپرس فارسی رایگان

اگر قصد دارید برای کسب‌وکار خود سایت بسازید، وردپرس می‌تواند به شما کمک کند تا این کار را بدون نیاز به برنامه‌نویسی انجام دهید. با دوره رایگان آموزش وردپرس از ابتدا تا انتها می‌توانید بصورت قدم به قدم وردپرس را یاد بگیرید و با بخش‌های پنل مدیریت وردپرس آشنا شوید. سپس خواهید توانست به آسانی سایت دلخواه خود را بسازید.

در این بخش به شما کمک خواهم کرد تا بتوانید به راحتی بدون یادگیری برنامه‌نویسی با وردپرس کسب‌وکار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید.

وردپرس چیست؟

سیستم مدیریت محتوای وردپرس کامل‌ترین، بروزترین و محبوب‌ترین سایت ساز با پشتیبانی کامل از زبان فارسی و تقویم شمسی است که هر نوع وب سایت را می‌توان با آن طراحی کرد.

شما به سادگی و بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی می‌توانید با استفاده از وردپرس کسب‌وکار خودتان را راه‌اندازی کنید.

آموزش وردپرس فارسی

ابتدا آماری از سایت رسمی وردپرس در اختیار شما قرار بدهم تا ببینید چرا واقعا وردپرس برای راه‌اندازی وب سایت شما مناسب است؟

  • در حال حاضر بیش از 75 میلیون وب سایت از وردپرس استفاده می‌کنند!
  • بیش از 43 درصد وب سایت‌های دنیا با وردپرس راه‌اندازی شده‌اند!
  • روزانه 50 هزار وب سایت جدید با وردپرس راه‌اندازی می‌شود!
  • روزانه بیش از 410 میلیون نفر از وب سایت‌های ساخته شده با وردپرس دیدن می‌کنند!

سایت‌های بسیار زیادی از جمله وبلاگ دیوار، دیجی کالا مگ، دانلودها، دیجیاتو، وب سایت رسمی کاخ سفید، وب سایت رسمی شرکت ASUS، سایت تویوتا بریتانیا و بسیاری دیگر از وردپرس استفاده می‌کنند. در کل بیش از 43 درصد سایت‌های کل دنیا با وردپرس ساخته شده‌اند.

هزینه مورد نیاز برای ساخت سایت وردپرسی چقدر است؟

با یادگیری وردپرس می‌توانید در عرض چند ساعت با پرداخت فقط مبلغ 78 هزار تومان یک وب سایت کامل راه‌اندازی نمایید. دلیل کم بودن قیمت تمام شده برای شما، این است که خودتان کارهایی را انجام خواهید داد که طراحان سایت بابت انجام آن از شما هزینه‌های میلیونی دریافت می‌کنند.

پیش‌نیازهای آموزش وردپرس فارسی کاملا رایگان

تنها پیش‌نیاز شما عمل‌گرا بودن شماست و کافیست کار با کامپیوتر را بدانید تا بتوانید با مرورگر و اینترنت کار کنید و سایت خود را راه‌اندازی کنید. تمام مطالب آموزشی مقدماتی هستند و شما را تا حرفه‌ای شدن راهنمایی خواهم کرد.

آموزش‌ها دنباله‌دار هستند و در آینده نیز امکان دارد آموزش‌های جدیدی به این بخش اضافه شود. پس از دیدن تمام آموزش‌ها هر از گاهی به این بخش سر بزنید.

آموزش وردپرس فارسی رایگان

در این بخش ساخت وب سایت را به صورت قدم به قدم به شما آموزش خواهم داد. شما می‌توانید به جای هزینه‌های بسیار بالا برای طراحی سایت، از این دوره رایگان استفاده کنید و خودتان به آسانی وب سایت مورد نظر خود را بسازید. البته وردپرس این امکان را فراهم کرده است که افراد متخصص و نیز برنامه‌نویسان نیز بتوانند از آن استفاده کنند.

به شما قول می‌دهم که با مشاهده مقالات آموزشی رایگان، در عرض چند ساعت یاد می‌گیرید چگونه سایت خودتان را راه‌اندازی کنید.

اگر همین الان شروع به دیدن آموزش‌ها کنید، طی چند ساعت صاحب یک وب سایت کاملا اختصاصی هستید که البته خودتان آن را طراحی کرده‌اید.