دوره رایگان ووکامرس
آموزش ووکامرس
همین امروز فروشگاه اینترنتی خودتان را بسازید!

امروز با راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی می‌توانید در هر شهری که هستید با مشتریان خود در سایر شهرها ارتباط برقرار کرده و یا تعداد زیادی مشتری در سراسر جهان جذب کنید.

این امکان برای شما مهیاست که با استفاده از وردپرس یک فروشگاه آنلاین حرفه‌ای طراحی کرده و محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید و کسب‌وکار خود را با این روش رونق دهید.

ووکامرس چیست؟

ووکامرس یا Woocommerce یک افزونه رایگان وردپرسی است که به شما امکان می‌دهد یک وبسایت وردپرس را به یک فروشگاه آنلاین تبدیل کنید. این افزونه کاملا با عملکردهای سایت وردپرس سازگار می‌باشد. ووکامرس شما را قادر می‌سازد که محصولات، سبد خرید و گزینه‌های پرداخت را نیز بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی به سایت وردپرسی خودتان اضافه کنید.

زمانی که شما محصولات خود را به صورت اینترنتی در سایت خود عرضه می‌کنید، در واقع مشتریان شما محدود به یک موقعیت جغرافیایی نیستند. ووکامرس به شما این امکان را می‌دهد که علاوه بر مشتریان محلی از سایر نقاط جغرافیایی دنیا نیز مشتری جذب کنید و محصولات خود را به فروش برسانید و کسب‌وکار خود را گسترش دهید.

ووکامرس برای فروش ساخته شده است!

یکی دیگر از مزایای ووکامرس یا Woocommerce این است که این افزونه به صورت اختصاصی برای فروش طراحی شده است.

دارای بیش از 100 درگاه پرداخت که به راحتی با فروشگاه شما ادغام می‌شوند، چندین روش حمل‌ونقل با مناطق و کلاس‌های قابل تنظیم دارد. امکانات بازپرداخت، استرداد، مدیریت سفارش را به خوبی در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین با استفاده از افزونه‌های بازاریابی متعددی که برای ووکامرس وجود دارد شما قادر خواهید بود 24 ساعته به صورت خودکار و کاملا هوشمندانه با توجه به رفتار کاربران، آن‌ها را به خرید ترغیب کنید. ووکامرس به شما این امکان را می‌دهد که سایت وردپرسی خودتان را به ماشین پولسازی اینترنتی خود تبدیل کنید.

آموزش پایه‌ای ووکامرس

در این بخش از سری آموزش رایگان ووکامرس به شما خواهیم گفت که چگونه سایت وردپرسی خودتان را در کمتر از یک روز به فروشگاه آنلاین تبدیل کنید و از آن کسب درآمد کنید. اما اگر هنوز با وردپرس، نصب وردپرس و همچنین هاست و دامنه آشنایی ندارید باید در ابتدا دوره رایگان آموزش وردپرس را مشاهده کنید.

دوره پیشرفته طراحی سایت

در بخش اول دوره به مقدمات و آموزش پایه‌ای المنتور پرداختیم که به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شد و شما برای ادامه کار می‌توانید دوره جامع آموزش وردپرس فارسی را تهیه کنید.

طراحی صفحه لندینگ اختصاصی
آموزش پروژه محور طراحی سایت

در این دوره که آموزش پایه‌ای آن را در بالا یاد گرفتید به شما از صفر مسیر طراحی سایت و رسیدن به درآمدزایی را آموزش خواهیم داد.