طراحی سایت و ورود به بازار آنلاین

راه خروج از بهران اقتصادیست!

با طراحی یک سایت حرفه‌ای و بروز با توجه به نیازهای شما، وب‌سایت شما تبدیل به دستیار فوق ستاره و 24 ساعته شما خواهد شد. شکی نیست که ساخت وب‌سایت اولین قدم برای ورود به دنیای اینترنت است. با تجربه بیش از 20 سال طراحی سایت آماده هستم تا سایت شما را به گونه‌ای طراحی کنم که در کسب و کارتان تبدیل به یک برند سرشناس شوید و فروش‌های بسیار عالی و چشمگیر را شاهد باشید.

درخواست مشاوره رایگان
طراحی سایت

جدیدترین نمونه‌های طراحی سایت

طراحی سایت

سایت شرکتی کد 101

1,490,000 تومان

طراحی سایت

سایت شرکتی کد 100

1,490,000 تومان

چرا برای طراحی سایت شما مناسب هستم؟

به نیاز شما گوش می‌دهم

اولویت اصلی من درک کامل نیازهای شما و هدف شما از حضور و فعالیت در دنیای وب است. پس قبل از هر کاری یک جلسه خواهیم داشت تا نیازهای کامل شما را بدانم.

بهینه‌ترین راهکار را ارائه می‌کنم

پس از درک کامل نیازهای شما، بهترین و سریع‌ترین راهکار را برای پیاده سازی وب‌سایت موردنظر شما ارائه می‌دهم.

در حین اجرا، سایت خود را مشاهده می‌کنید

در طول روند اجرای پروژه، تکمیل سایت تحت نظر شما انجام خواهد شد و می‌توانید تغییرات مد نظر خود را به من انتقال دهید تا در نهایت طرح دلخواه شما ایجاد شود.

با آموزش کامل مدیر وب‌سایت خود می‌شوید

از آنجایی که کار من آموزش هست، در تلاش هستم تا با ارائه آموزش‌های حضوری و غیر حضوری آموزش‌های جامعی در خصوص مدیریت سایت و اعمال تغییرات در آن به شما بدهم تا بتوانید سایت خود را در هر زمان بدون نیاز به کد نویسی و با سلیقه خود ویرایش کنید.

بعد از اتمام پروژه همراه شما خواهم بود

کار من پس از اتمام فرایند طراحی سایت و تحویل پروژه به شما تمام نمی‌شود، بلکه پس از اتمام کار برای ارائه آموزش‌های تکمیلی و اعمال تغییرات بیشتر در سایت همراه شما خواهم بود.

طراحی سایت حرفه‌ای