۱۰ روش کسب درآمد از اینترنت بدون نیاز به سرمایه

کسب درآمد از اینترنت بدون نیاز به سرمایه
تا به حال فکر کرده‌اید که بدون اینکه مجبور باشید هر روز سر ساعت از منزل بیرون بزنید و سرکارتان حاضر شوید، می‌توانید با یک خط اینترنت و یک کامپیوتر کسب درآمد از اینترنت داشته باشید؟

بسیاری از افراد جامعه به دلیل نداشتن شناخت کافی معتقدند که کسب درآمد از اینترنت کار افراد تنبل است، اما عقیده من کاملاً برخلاف این گروه از افراد است و معتقدم که افراد زرنگ در این حوزه موفق‌تر هستند. شاید این دیدگاه اشتباه باعث شود که افراد زیادی در بین راه خسته شده و مسیر موفقیت خود را رها کنند. کسب درآمد از اینترنت بدون داشتن سرمایه نیاز به تخصص کافی دارد و باید فرد به طور مداوم با دنیای دیجیتال در ارتباط باشد. بنابراین، تصمیم گرفتم که روش کسب درآمد از اینترنت را به شکل دقیق مورد بررسی قرار دهم و راه‌های کسب درآمد اینترنتی را معرفی کنم تا شما نیز از آنها استفاده کنید. پس با من همراه باشید.

کسب درآمد از اینترنت چیست؟

قبل از هر چیزی اجازه دهید که تعریف عامیانه و دلنشینی برای کسب درآمد از اینترنت داشته باشیم. همه ما دوست داریم که به آسان‌ترین راه ممکن درآمد ثابت ماهیانه برای خود درست کنیم. اما واقعیت این است که کسب درآمد از اینترنت نیز مانند هر کار اصولی دیگری نیاز به تلاش و زحمت داره و یک شبه بدست نمی‌آید.

همه ما دوست داریم که با ساده‌ترین راه ممکن درآمد ثابت ماهیانه برای خود درست کنیم. پس انگیزه کافی برای انجام این کار وجود دارد. اما این کار نیاز به صبر و حوصله کافی برای فعالیت و تلاش در آن دارد.

شما:

 • اگر بخواهید یک صفحه اینستاگرام درست کنید، باید با فالوورهای خود در ارتباط باشید.
 • اگر فریلنسر هستید، باید سابقه کاری و رزومه مناسبی برای خود درست کنید.
 • اگر بلاگر هستید، باید خلاقانه رفتار کنید و مطالب جذاب ارائه دهید.
 • اگر از سیستم‌های همکاری در فروش کسب درآمد می‌کنید باید اصول بازاریابی را فرا بگیرید.

پس کسب درآمد از  اینترنت یعنی:

کسب تخصص و دانش به مرور زمان و به کار گرفتن آنها در فضای مجازی

کسب درآمد از اینترنت

روش‌های کسب درآمد از اینترنت

با جستجو در اینترنت روش‌های زیادی را می‌یابید که گفته شده روش‌های کسب درآمد از اینترنت هستند. اما هنوز بسیاری از افراد نتوانسته‌اند از اینترنت آن درآمدی که می‌خواهند را کسب کنند. در این مطلب قصد دارم روش‌های کاربردی و اجرا شده در ایران و شرایط کنونی اقتصادی را بیان می‌کنم که می‌توانید بدون نیاز به سرمایه یا سرمایه بسیار ناچیز کسب و کار اینترنتی خودتان را شروع کنید.

1- کسب درآمد از اینترنت با بلاگری

بلاگر به فردی گفته می‌شود که در زمینه خاصی تولید محتوا می‌کند و به اشتراک می‌گذارد. این محتوا به صورت متن، تصویرٍ صوت یا ویدیو می‌تواند باشد.

اگر شما در یک زمینه‌ای تخصص یا مهارت دارید و یا در حال تحقیق و مطالعه هستید می‌توانید با تولید محتوا در آن زمینه تبدیل به بلاگر شوید. بلاگری نیز یکی از مدل‌های خوب کسب درآمد از اینترنت است.

بلاگرها وقتی مخاطبین زیاد داشته باشند می‌توانند از تبلیغات و معرفی کسب و کارهای دیگر به مخاطبین خود درآمد خوبی کسب کنند. همچنین می‌توانید خودتان کالا یا خدماتی را به مخاطبین خودتان بفروشید. حال این کالا یا خدمات توسط شما تولید می‌شود یا این که از طریق سیستم همکاری در فروش تامین می‌کنید.

مستر تستر بلاگر غذا
مستر تستر - یکی از بهترین بلاگرهای غذا

مستر تستر یکی از بهترین و معروفترین بلاگرهای صنعت غذا است. صدف بیوتی یکی از معروفترین بلاگرها در زمینه بیوتی و زیبایی است.

صدف بیوتی معروفترین بلاگر در زمینه بیوتی

2- عضویت در سیستم‌های همکاری در فروش

امروزه بسیاری از شرکت‌ها یا سایت‌ها دارای سیستم همکاری در فروش هستند. می‌توانید در یک یا چند سایت مرتبط عضو شوید و در سایت یا فروشگاه آنلاین فروش خودتان را راه‌اندازی کنید. در این حالت شما نیازی به تامین جنس، انبارداری و مشکلات تامین، ارسال کالا و پشتیبانی مشتری را ندارید و تمام مسئولیت آن به عهده شرکت یا سایت فراهم کننده این سرویس است.

فعالیت در سیستم‌های همکاری در فروش یکی از بهترین شیوه‌های کسب درآمد از اینترنت است که می‌تواند درآمد بسیار خوبی برای شما ایجاد کند. شما تنها باید بازاریابی کنید و یا سایت فروشگاهی خودتان را مدیریت کنید. باقی کار به عهده سایت اصلی است. برخی از سایت‌ها ارسال کالا را با نام شما انجام می‌دهند و مشتری متوجه حضور کسب و کار اصلی نخواهد شد که به این روش دراپ شیپینگ می‌گویند. دراپ شیپینگ باعث می‌شود که شما بدون داشتن دغدغه‌های کسب و کار اصلی دقیقا کسب و کاری مشابه آن‌ها را بدون نیاز به سرمایه راه‌اندازی کنید.

3- مدیریت سایت یا اینستاگرام کسب و کارها

با یادگیری اصول تولید محتوای حرفه‌ای و یا وبمستری می‌توانید مدیریت سایت یا صفحه اینستاگرام کسب و کارهای مختلف را قبول کنید و درآمد بسیار خوبی از این طریق داشته باشید.

4- مشاور تبلیغات و بازاریابی

با یادگیری اصول دیجیتال مارکتینگ و کسب تجربه می‌توانید مشاور تبلیغات و بازاریابی شوید و به کسب و کارهای مختلف مشاوره تبلیغات و بازاریابی دهید و درآمد بسیار عالی داشته باشید.

5- طراحی سایت برای دیگران

طراحی سایت با وردپرس را فرا بگیرید و در آن مسلط شوید. سپس برای سایر کسب و کارها سایت طراحی کنید و درآمد بسیار خوبی داشته باشید.

6- اگر هنرمند یا متخصص هستید تدریس کنید

اگر در زمینه‌ای تخصص یا مهارتی دارید می‌توانید تدریس کنید و تخصص، مهارت یا هنر خودتان را به دیگران آموزش دهید. این تدریس می‌تواند به صورت غیر حضوری یا حضوری باشد.

7- اگر صدای خوبی دارید پادکست تولید کنید

اگر صدای خوب و قابل قبولی دارید می‌توانید پادکست آموزشی یا خلاصه کتب چاپی تولید کنید و در سایت خودتان و سایر سایت‌های مرتبط به فروش برسانید. همچنین می‌توانید با مدرسین و ناشران همکاری کنید و درآمد بسیار خوبی داشته باشید.

8- فروشگاه آنلاین کتاب راه‌اندازی کنید

با ناشرین و مولفین مذاکره کنید و با راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین کتاب اقدام به فروش کتاب نمایید. حتی برخی از ناشران اقدام به راه‌اندازی سیستم همکاری در فروش نیز کرده‌اند که می‌توانید از این طریق کتب خودتان را تامین کنید.

9- سایت فروش خدمات خودتان را بسازید

شاید شما مترجم خوبی باشید یا کارهای خدماتی مثل تعمیرات را به خوبی انجام می‌دهید. شاید یک هنرمند عالی یا گرافیست ماهری هستید می‌توانید سایت فروش خدمات خودتان را بسازید و درآمد بسیار عالی داشته باشید.

10- کسب درآمد از بازارهای مالی مجازی

شما می‌توانید با کسب مهارت فعالیت در بازارهای مالی مثل ارز دیجیتال، بورس و غیره شروع به فعالیت در این بازارهای مالی کنید و درآمد بسیار خوبی داشته باشید. البته این نوع کسب و کارها دارای ریسک است و باید کاملا به این بازارها مسلط باشید.

جمع‌بندی

10 گروه کسب درآمد از اینترنت را مطرح کردیم که هر گروه خود مجموعه‌ای از ایده‌های بسیار عالی برای کسب درآمد بالا از اینترنت است. فقط کافیست نقاط قوت خودتان را بشناسید و یکی از گروه‌ها را انتخاب نموده و خلاق باشید تا به درآمد عالی از اینترنت دست پیدا کنید.

اگر نیاز به مشاوره یا راهنمایی داشتید کافیست در بخش دیدگاه‌های این صفحه سوالات خودتان را بپرسید یا از طریق بخش پشتیبانی سایت تیکت ارسال نمایید.

با مطالعه این مطلب 1 یاقوت دریافت کنید
تعداد یاقوت موجود شما:

به این مطلب امتیاز دهید یاقوت بگیرید

امتیاز 4.33 از 6 رای

این مطالب را نیز بخوانید

1 دیدگاه برای “۱۰ روش کسب درآمد از اینترنت بدون نیاز به سرمایه”

 1. لاله عظیم شقاقی

  با عرض سلام خدمت شما و بقیه ی دوستانی که در کنار یکدیگر عضویت سایت را داریم
  چندین سال است که عضویت سایت شما را دارم و در این مدت بدون داشتن تحصیلات آکادمیک در زمینه ی کامپیوتر توانسته ام یک سایت شرکتی برای همسرم راه اندازی کنم و سایت خودم هم در حال کامل شدن است
  میخواهم بگویم روزی که آغاز کردم حتی فکر اش را هم نمیکردم بتوانم چنین دانش شیرینی را بیاموزم .
  البته اگر کمکم ها سخاوتمندانه و همینطور سختگیرانه ی شما برای یادگیری نبود من همچنان یک مصرف کننده و خدمت گیرنده بودم ولی امروز با اعتماد به نفس و غرور آموخته های شما را بکار میبرم
  گاهی فاصله دانستن و یادگیری با عدم توجه به امکانات آموزشی کنونی بسیار کمتر از آنچیزی است که تصور میشود
  با سپاس از شما
  شقاقی

ارسال یک دیدگاه

سبد خرید
اسکرول به بالا