آموزش‌های رایگان کسب و کار آنلاین

فروشت به شدت افت کرده؟ هر کاری می‌کنی مشتری ازت خرید نمی‌کنه؟

باید باور کنیم که دنیای تجارت امروز تغییر کرده است و دیگر با شیوه‌های قدیمی نمی‌توان فروش ایجاد کرد.

باید باور کنیم که با داشتن فقط یک صفحه اینستاگرام و یا یک سایت ما کسب و کار آنلاین نداریم و نمی‌توانیم درآمدی که استحقاقش رو داریم کسب کنیم.

دوره‌ای تحت عنوان کسب و کار پولساز تهیه کردم به ارزش 497 هزار تومان اما شما که اینجا هستید می‌توانید این دوره را رایگان از من هدیه بگیرید.

در این دوره 4 روزه، هر روز به مدت یک ربع نکات ارزشمندی را در زمینه کسب و کار و روش‌های نوین فروش با شما در میان خواهم گذاشت که کمتر شنیدید. این نکات و رازها نتیجه تحصیلات من در رشته IT Business Management خارج از ایران و آموزش‌ها و تحقیقات چندین ساله بر روی افراد موفق داخلی و خارجی می‌باشد. رازهایی را در این دوره به شما خواهم گفت که کسی به شما نمی‌گوید برای دریافت رازهای فروش عالی بدون اینکه نیاز به فالوور بالا و یا مشتریان زیاد داشته باشید و همراهی شما تا بتوانید کسب و کار آنلاین خودتان را شروع نمایید کافیست بر روی دکمه زیر کلیک کنید و در این دوره 4 روزه همراه من باشید.

این دوره 4 روز است و هر روز فقط و فقط نیاز است یک ربع از وقت ارزشمند خودتان را به آن اختصاص دهید تا نتایج بسیار چشمگیری را در کسب و کارتان شاهد باشید.

در این دوره خواهید آموخت که:

  1. 6 اصل کسب ثروت چیست؟
  2. چگونه درخت بازاریابی اینترنتی خودمان را آبیاری کنیم؟
  3. چگونه کسب و کاری خواستنی داشته باشیم تا دیگران خودشان خرید کنند؟
  4. چگونه برای کسب و کارمان نقشه راه و قطب نما داشته باشیم؟
  5. چگونه یک فروش رخ می‌دهد؟ (مهندسی فروش)
  6. مثلث طلایی فروش چگونه به ما کمک می‌کند تا بفروشیم؟
  7. سایت فروش خودتان را حتی بدون داشتن دانش وردپرس با وردپرس بسازید.
  8. اهرم‌های افزایش فروش که فروش شما را متحول خواهند کرد.

در این دوره فرا خواهید گرفت که فقط با سرمایه 60 هزار تومان برای تهیه دامنه و هاست چگونه یک کسب و کار آنلاین قدرتمند برای خودتان بسازید و درآمد بسیار خوبی داشته باشید.

این دوره به همراه یک ماه پشتیبانی رایگان از طریق تیکت پشتیبانی سایت ارائه می‌شود و همراه شما هستم تا کسب و کار آنلاین پولساز خودتان را بسازید. پس هم اکنون بر روی دکمه زیر کلیک کنید و در مدت 4 روز کسب و کار خودت را بساز. این فرصت فقط برای مدت محدود رایگان است.

ارزش این دوره 497 هزار تومان است

برای مدت محدود رایگان