با طراحی الگو در المنتور سایت‌تان را سفارشی کنید

طراحی الگو در المنتور
امروزه اکثر افراد دوست دارند سایت شان شخصی سازی شده باشد برای همین تصمیم گرفتم این آموزش منحصربه‌فرد را تولید کنم. در این آموزش نحوه طراحی الگو در المنتور را با هم بررسی خواهیم کرد.

با طراحی الگو در المنتور صفحه ساز قدرتمند و محبوب‌ترین صفحه ساز المنتور قادر خواهید بود برای هر یک از پست تایپ‌های وردپرس یک الگو خاص طراحی کنید. این کار این امکان را به ما می‌دهد که سایت خودمان را کاملا شخصی سازی کنیم.

کافیست قالب سلام المنتور را از مخزن وردپرس نصب کنید و شروع به طراحی تمام بخش‌های سایت خودتان نمایید. بدون نیاز به خرید قالب و فقط با نصب افزونه المنتور پرو قادر خواهید بود معجزه خلق کنید. می‌توانید برای جذابیت بیشتر از افزونه المنت پک نیز استفاده نمایید.

طراحی الگو در المنتور برای شخصی سازی سایت
طراحی الگو در المنتور برای نمایش نوشته‌ها و مقالات سایت

طراحی الگو در المنتور

در محیط مدیریت وردپرس پس از نصب صفحه ساز المنتور دو منو اضافه می‌شود. یکی منو المنتور و دیگری منو الگوست. با استفاده از منوی الگو شما قادر هستید برای بخش‌های مختلف سایت و همچنین پست تایپ‌های مختلف وردپرس الگو بسازید.

طراحی الگو در المنتور به ما کمک می‌کند تا استایل و ظاهر گرافیکی آن بخش از سایت یا پست تایپ خاص را مطابق نیاز و سلیقه خودمان با استفاده از ویجت‌های المنتور طراحی کنیم. این کار باعث می‌شود سایتی متفاوت و کاملا شخصی سازی شده داشته باشید.

در ادامه برای کاربران برنزی سایت آموزش طراحی الگو در المنتور را به طور کامل قرار دادم تا بتوانید سایت خودتان را فقط با نصب قالب سلام المنتور به هر شکلی که دوست دارید طراحی کنید.

آموزش طراحی الگو در المنتور برای هدر سایت

طراحی برگه‌های سایت با المنتور

طراحی الگو در المنتور برای پست تایپ‌ها

با مطالعه این مطلب 1 یاقوت دریافت کنید
تعداد یاقوت موجود شما:

به این مطلب امتیاز دهید یاقوت بگیرید

امتیاز 5.00 از 2 رای

این مطالب را نیز بخوانید

سبد خرید
اسکرول به بالا