راه اندازی فروشگاه آنلاین با فقط 130 هزار تومان

راه اندازی فروشگاه آنلاین با فقط 130 هزار تومان
بسیاری از افراد می‌گویند سرمایه نداریم و نمی‌توانیم کسب و کاری را شروع کنیم. در این مطلب به شما آموزش خواهم داد تا چگونه فقط با 130 هزار تومان فروشگاه آنلاین خودتان را راه اندازی کنید. راه اندازی فروشگاه آنلاین تا کنون به این سادگی نبوده است.

پیام‌های زیادی داشتم که برخی از افراد می‌گویند سرمایه نداریم و قصد راه اندازی فروشگاه آنلاین خودمان را داریم؟

همچنین خیلی از افراد متمرکز بر شبکه‌های اجتماعی چون اینستاگرام بودند که اکنون فیلتر شده و مثل گذشته راحت در دسترس نیست. تمرکز بر روی صرفا کانال‌های ارتباطی مثل اینستاگرام و نداشتن سایت بزرگترین ضربه را به کسب و کار زدن است.

وب‌سایت هسته اصلی و بدنه درخت بازاریابی اینترنتی شماست و باید حتما به آن توجه داشته باشید. البته وب‌سایت باید حرفه‌ای و متناسب با اصول بازاریابی اینترنتی باشد. اما متاسفانه بسیاری از سایت‌های ایرانی صرفا کاتالوگ آنلاین هستند که فروشی ایجاد نمی‌کنند.

برای همین تصمیم گرفتم در این ویدیو آموزش بدهم که چطور با فقط 130 هزار تومان راه اندازی فروشگاه آنلاین خودتان را انجام دهید. وردپرس محبوب‌ترین و قدرتمندترین سایت‌ساز جهان است و کاملا رایگان می‌توانید بر روی سایت خودتان نصب کنید.

فروشگاه ساز ووکامرس نیز محبوب‌ترین و قدرتمندترین فروشگاه ساز دنیاست که بر پایه وردپرس کار می‌کند و باز رایگان است. پس فقط با 130 هزار تومان می‌توانید راه اندازی فروشگاه آنلاین خودتان را انجام دهید و از درآمد خودتان سایت‌تان را توسعه داده و امکانات آنرا بیشتر کنید و سایت حرفه‌ای‌تری داشته باشید.

در این ویدیو نحوه تهیه دامنه و هاست با مبلغ 130 هزار تومان را آموزش دادم و امروز دیگر طراحی سایت رایگان شده است و با یادگیری وردپرس و صفحه ساز المنتور می‌توانید خودتان سایت و فروشگاه آنلاین خودتان را بسازید.

در سایت فرید پارسایی قدم به قدم شما را با دنیای وردپرس آشنا خواهم کرد و به شما آموزش خواهم داد چگونه وب‌سایت و فروشگاه آنلاین حرفه‌ای و زیبای خودتان را بسازید. کافیست بر روی تصویر زیر کلیک کنید و آموزش خودتان را رایگان شروع کنید و همراه من فروشگاه آنلاین خودتان را بسازید.

به این مطلب امتیاز دهید یاقوت بگیرید

Rating 3.00 from 2 votes

2 دیدگاه برای “راه اندازی فروشگاه آنلاین با فقط 130 هزار تومان

  • فرید پارسایی
   فرید پارسایی گفته:

   سلام و درود
   قالب‌های کیدنس بوده قالب‌های مختلفی وجود دارند در مخزن وردپرس مثل آسترا، جنریت پرس، کیدنس که نسخه رایگان دارند و برای ایجاد شخصی سازی در قالب شما ادان پولی اونها رو تهیه می‌کنید که به صورت یک افزونه در اختیار شما قرار می‌گیرد این ادان.

دیدگاهتان را بنویسید