۲ روش استفاده از OTO در بازاریابی اینترنتی

پیشنهادهای یک بار در عمر یا OTO در بازاریابی اینترنتی
استفاده از OTO در بازاریابی اینترنتی یکی از بهترین و موثرترین شیوه‌های بازاریابی است. در این مطلب می‌خواهم در مورد One Time Offer یا پیشنهادهای یک بار در عمر صحبت کنم.

OTO در بازاریابی اینترنتی

پیشنهادهای یک بار در عمر یا OTO در بازاریابی اینترنتی مخفف عبارت One Time Offer است. OTO به پیشنهادهایی گفته می‌شود که معمولا فقط یک‌بار به یک مشتری داده می‌شود. اگر شما یک وب‌سایت دارید، پیاده سازی این ایده خیلی کار راحتی است و می‌توانید کاری کنید تا مشتری فقط یک‌بار یک پیشنهاد خارق‌العاده و خوب را ببیند و همین موضوع باعث شود به مشتریان خوب شما تبدیل شود.

انواع OTO در بازاریابی اینترنتی

عضویت در سایت

یکی از جاهایی که از One Time Offer به خوبی می‌توانید استفاده کنید زمانی است که شخصی عضو سایت شما می‌شود. زمانی که شخص عضو سایت شما شده است یکی از زمان‌های مناسب برای ارائه پیشنهاد یک‌بار در عمر است.

کافیست همراه ایمیلی که برای تایید اکانت یا تبریک عضویت برای فرد ارسال می‌کنید، پیشنهاد ویژه خودتان را به او بدهید و از فرد بخواهید که مثلا یک محصول خاصی را با 50 درصد تخفیف از شما تهیه کند.

با استفاده از افزونه‌های بازاریابی پیامکی یا افزونه‌های عضویت در سایت و یا افزونه امتیازدهی و باشگاه مشتریان آوانس این کار را می‌توانید به سادگی انجام دهید.

استفاده از پاپ آپ

نوع دیگری از پیشنهادهای OTO در بازاریابی اینترنتی استفاده از پاپ آپ یا صفحاتی است که یک‌بار در عمر ظاهر می‌شوند و زمان انقضا دارند که معمولا بین 5 تا 10 دقیقه است؛ یک پیشنهاد بسیار خوب به مشتری میدهد و از بازدیدکننده درخواست می‌کند تا هر چه زودتر اقدام کند؛ اگر اقدام نکند این پیشنهاد خوب برای همیشه از بین می‌رود.

برای انجام این کار می‌توانید از افزونه Smart Offers استفاده کنید. این افزونه بر اساس رفتار کاربر به صورت هوشمند پیشنهادهای OTO را در جاهای مختلفی از سایت که تعیین کرده‌اید نمایش می‌دهد.

بنابر موارد گفته شده در این مقاله استفاده از پیشنهادهای یک‌بار در عمر یا OTO در بازاریابی اینترنتی، پیشنهادی است در سایت شما و یا حتی به صورت آفلاین؛ مثلا اعلام در نمایشگاهی که شرکت کردید یا ارسال نامه یا پیامک برای کاربر که فقط یک‌بار به وی داده می‌شود.

پیشنهادهای OTO در بازاریابی اینترنتی باعث می‌شود که بازدیدکنندگان و مشتریان غیرفعال شما فعال‌تر شوند و یک انگیزه ایجاد شود که تجارت با شما را آغاز کنند و همین باعث شود که زمینه‌ای ایجاد شود که در آینده سود قابل توجهی را دریافت کنید.

بنابراین گاهی پیشنهادهایی را تهیه کنید که فقط یک‌بار ارائه می‌شود و پیشنهادها بسیار جذاب و قابل توجه است و با این روش می‌توانید هم فروش ایجاد کنید و هم توجه افراد را به کسب و کارتان و سایتتان جلب کنید.

با مطالعه این مطلب 1 یاقوت دریافت کنید
تعداد یاقوت موجود شما:

به این مطلب امتیاز دهید یاقوت بگیرید

امتیاز 3.67 از 3 رای

این مطالب را نیز بخوانید

1 دیدگاه برای “۲ روش استفاده از OTO در بازاریابی اینترنتی”

ارسال یک دیدگاه

سبد خرید
اسکرول به بالا