آموزش موکاپ محصول مانند سایت مدیر سبز

موکاپ کاور محصول مانند سایت مدیر سبز

با استفاده از تکنیک موکاپ شما کاور محصولات خودتان را مانند سایت مدیر سبز بسازید. با استفاده از تکنیک موکاپ در فتوشاپ می‌توان چنین کاورهای زیبا و جذابی را ساخت.

داشتن تصویر کاور محصول زیبا و جذاب باعث افزایش فروش شما خواهد شد. برای همین در این مطلب نحوه ساخت کاور محصول با استفاده از تکنیک موکاپ در فتوشاپ را آموزش می‌دهیم.

موکاپ (mockup) چیست؟

موکاپ (mockup) اصطلاحی است که طراحان وب و گرافیک برای فایل پیش نمایش استفاده می‌کنند. موکاپ فایل آماده گرافیکی است که در موضوعات مختلفی مثل لوگو، کارت ویزیت، پوستر، قالب سایت، کاور محصول و غیره استفاده می‌شود.

فایل‌های موکاپ در نرم‌افزار فتوشاپ به صورت PSD ایجاد می‌شود و همان طور که گفته شد طاحان از موکاپ به عنوان یک پیش نمایش برای آثار خود استفاده می‌کنند. شما با دانلود یک فایل موکاپ قادر هستید طرح یا نوشته خودتان را به جای طرح یا نوشته موجود در طراحی انجام شده قرار دهید و نسخه اختصاصی خودتان را بسازید.

کاربرد موکاپ (mockup) در بازاریابی

تمام آموزش‌های موجود در اینترنت مربوط به نحوه استفاده از موکاپ است. اما در این مطلب ما قصد داریم یاد بگیریم چگونه با استفاده از تکنیک موکاپ هر نوع تصویر زیبا و جذابی را شخصی سازی کنیم و تصاویر حرفه‌ای برای کاور محصولات و کارهای بازاریابی خودمان بسازیم. پس این آموزش را در جای دیگری نخواهید یافت و آن را از دست ندهید.

در بازاریابی و فروش ما نیاز داریم تا از تصاویر حرفه‌ای و جذاب استفاده کنیم تا مشتری را تحت تاثیر قرار دهید. استفاده از تصاویر زیبا و جذاب برای کاور محصولات خودتان باعث افزایش فروش شما خواهد شد.

اگر سایت مدیر سبز را دیده باشید کاور محصولات بسیار جذابی دارد. در این مطلب تکنیک‌هایی را برای ساخت موکاپ از هر تصویری به شما آموزش خواهم داد تا بتوانید کاورها و تصاویر حرفه‌ای و جذاب برای محصولات و کارهای بازاریابی خودتان بسازید.

با استفاده از تکنیک‌های گفته شده در این آموزش قادر هستید هر تصویر زیبا و جذابی را در اینترنت بیابید و با استفاده از تکنیک موکاپ تصاویر حرفه‌ای و جذاب اختصاصی خودتان را بسازید.

به این مطلب امتیاز دهید یاقوت بگیرید

Rating 0.00 from 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید