طراحی رسپانسیو

داشتن وب‌سایت یک ضرورت برای توسعه کسب و کار شماست!

شاید فکر کنید داشتن یه کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام برای معرفی شما کافیست اما با داشتن یک وب‌سایت می‌توانید در موتورهای جستجو برای همه شناخته شوید. کسب و کار خودتان را در همه ساعات روز در معرض دید مخاطبان خود قرار داده و تجارت خود را متحول کنید. وب‌سایت شما دفتر کار آنلاین و معرف هویت، برند و کلاس کاری شماست.

چرا مشاوره طراحی سایت

طراحی سایت یکی از ۴ مرحله اساسی بازاریابی اینترنتی است. اگر سایت شما حرفه‌ای طراحی شده باشد می‌تواند علاوه بر نشان دادن هویت کسب و کار شما همانند یک کارمند فروش فوق ستاره ۲۴ ساعته برای شما فروش‌های بسیار عالی انجام دهد.

در طراحی سایت نکات بسیار مهمی وجود دارد که باید رعایت شود. سایت شما باید با توجه به نیازهای مشتریان شما طراحی شود نه نیازها و خواسته‌های شما، فرید پارسایی وبمستر و مدرس بازاریابی اینترنتی با توجه به نیازهای مخاطبین شما سایت شما را پس از بررسی و آنالیز کامل رقبای شما طراحی می‌کند و نکات مهم طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی را در آن پیاده سازی خواهد کرد.

سایت شما قادر خواهد بود در افزایش فروش شما و جذب مشتریان و بازدیدکنندگان سایت شما نقش کلیدی را ایفا نماید. از قدرت بازاریابی آنلاین در کار خود به بهترین شکل و به صورت حرفه‌ای بهره ببرید تا نتایج چشمگیری را در فروش خود شاهد باشید.

روند توسعه سایت خود را در پروسه اجرا بصورت آنلاین مشاهده کرده و همه قسمت‌های آن را قبل از تحویل تست می‌کنید.

در جلسه آموزش حضوری یا غیر حضوری با همه قسمت‌های سایت و کار با پنل مدیریت سایت آشنا می‌شوید.

بعداز تحویل سایت به شما سه ماه پشتیبانی فنی بصورت رایگان برای انجام تغییرات و آموزش در خدمت شماست.

سایت شما به گونه‌ای طراحی می‌شود که در همه نمایشگرها از جمله تبلت و موبایل درست نمایش داده شود.

با رعایت استانداردهای سئو شما را قادر می‌سازیم تا در موتورهای جستجو صعود کنید.

سایت شما دارای جدیدترین آپدیت‌ها و افزونه‌های امنیتی برای جلوگیری از نفوذ هکرها خواهد بود.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

اگر تمایل به مشاوره طراحی سایت به صورت رایگان دارید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

با استفاده از جلسه مشاوره رایگان قادر خواهید بود وب سایت حرفه‌ای داشته باشید و فروش خود را متحول نمایید. فقط کافیست بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا ظرف حداکثر ۲۴ ساعت کاری با شما تماس گرفته و جلسه مشاوره رایگان را هماهنگ کنم.