درآمد پایدار چیست؟

درآمد پایدار، آسودگی آینده

درآمد پایدار یکی از عوامل مهم استقلال مالی است. بسیاری از ثروتمندان دنیا تنها با ساخت سیستم‌های تولید و جمع آوری درآمدهای پایدار به موفقیت‌های بزرگ رسیده‌اند.

 

درآمد پایدار چیست؟

آیا شده به درآمدی پایدار فکر کنید؟ درآمد پایدار، درآمدی است که از انجام دادن یک کار یا پروسه‌ای به دست آید و این درآمد روبه افزایش و دائمی باشد.

اجازه دهید با یک مثال بیشتر توضیح دهم که درآمد پایدار چیست؟ مکانیکی را در نظر بگیرید، این مکانیک در روز حداکثر می‌تواند ۱۰ خودرو را تعمیر نماید. اگر روزی کار نکند درآمدی نخواهد داشت. پس این مکانیک هیچ‌گاه درآمد پایدار نخواهد داشت.

خیلی از افراد درآمد دارند ولی درآمد آن‌ها پایدار نیست زیرا اگر برای مدتی کار نکنند درآمد آن‌ها نیز قطع خواهد شد.

 

چگونه درآمد پایدار داشته باشیم؟

یکی از ابزارهای بسیار مهم دررسیدن به درآمد پایدار، وب‌سایت است. شما می‌توانید دانشتان را از طریق ارائه در وب‌سایت به درآمد تبدیل کنید و اگر آن را به یک سیستم تبدیل کنید حتی در زمان‌هایی هم که در محل کارتان نیستید کسب‌وکارتان در حال تولید درآمد و افزایش استقلال مالی شماست.

خوب حال اگر همین مکانیک که مثال زدیم اقدام به راه‌اندازی یک وب‌سایت نماید و تجربیات خود را در قالب نرم‌افزارها و یا بسته‌های آموزشی ارائه دهد می‌تواند به درآمد پایدار دست پیدا کند. حتی مواقعی که مشغول کار دیگری است وب‌سایت وی فروش خود را خواهد داشت.

کسب درآمد کاری است ساده فقط باید ایده یا تخصصی داشته باشید و یا از ایده و تخصص دیگران استفاده نمایید و با راه‌اندازی یک وب‌سایت و تبدیل آن به یک سیستم بسیار قدرتمند قادر خواهید بود همانند وب‌سایت‌های معروف و پول‌ساز درآمد داشته باشید و از این درآمد مادام‌العمر لذت ببرید.

این مطلب را نیز بخوانید:
یافتن ایده برای کسب‌وکار

خیلی از افراد متخصص را دیده‌ام که باوجود تخصص به دنبال کار می‌گردند و از بیکاری شکایت دارند در صورتی که راحت بدون نیاز به سرمایه بالا می‌توانند تخصص خود را به درآمد پایدار تبدیل نمایند.

 

نکته مهم در کسب درآمد پایدار

درآمد پایدار قطعاً از همان روز اول میسر نمی‌شود. اگر کسانی به شما راه‌های سریع رسیدن به درآمدهای رویایی را وعده می‌دهند به پیشنهاد آن‌ها شک کنید. شما باید ماه‌ها بر روی وب‌سایت خود، کارکنید تا به درآمد برسد و این کار نیازمند فعالیت زیاد، مداوم، منظم با سیستم سازی و استراتژی‌های قوی میسر خواهد شد. شما باید برای وب‌سایت خود ایجاد ترافیک موثر نمایید و با استفاده از روش‌های مختلف بازاریابی اینترنتی بازدیدکنندگان را به علاقه‌مندان و علاقه‌مندان را به مشتریان خود تبدیل نمایید. این کار ماه‌ها زمان می‌برد ولی پس‌ازاین مدت مشاهده موجودی حساب بانکی‌تان خستگی این مدت را به لذتی شیرین تبدیل می‌کند.

تک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

می‌خواهم این مقاله را دانلود کنم!

اگر از این مقاله خوشتان آمده است لطفا آن را به اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن استفاده نمایند.

منبع فرید پارسایی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.