نکات کلیدی در طراحی صفحه تماس با ما

نکات کلیدی در طراحی صفحه تماس با ما که در موفقیت سایت شما تاثیر گذارند موضوعی است که می‌خواهم در این مقاله به آن بپردازم زیرا صفحه تماس با ما یکی از مهم‌ترین صفحه‌های سایت شماست که همانند صفحه درباره ما به آن اهمیتی داده نمی‌شود. اکثر وب‌سایت‌های ایرانی صفحه تماس با ما بسیار ساده‌ای دارند و فقط شماره تماس و آدرس و یک فرم جهت ارتباط آنلاین است. حتی برخی از وب‌سایت‌ها فقط فرم ارتباط آنلاین دارند.

 

چگونه صفحه تماس با ما حرفه‌ای داشته باشیم؟

برای ایجاد صفحه تماس با ما حرفه‌ای که در موفقیت کسب‌وکار شما و ایجاد اعتماد مخاطبین و بازدیدکنندگان وب‌سایت شما نقش بسیار مهمی داشته باشید باید نکات زیر را رعایت نمایید.

 

نکات کلیدی در طراحی صفحه تماس با ما

۱- آدرس کامل فیزیکی خودتان

آدرس فیزیکی خودتان را در صفحه تماس با ما به طور کامل و واضح ذکر نمایید و از مسیرهای مختلف آدرس کاملا واضحی را ارائه دهید.

 

۲- شماره تماس، فکس و سامانه پیامکی

شماره تلفن ثابت، فکس و سامانه پیامکی، ایمیل کلی شرکت را در این بخش ذکر نمایید.

 

۳- اطلاعات کامل داخلی‌ها با نام خود افراد

اطلاعات کامل داخلی‌های بخش‌های مختلف شرکت را که مخاطب خواهند داشت را با ذکر نام فردی که پاسخ‌گو خواهد بود و ایمیل هر بخش را ذکر نمایید.

 

۴- روش‌های ارتباط شبکه‌های اجتماعی

روش‌های مختلف ارتباط از طریق شبکه‌های اجتماعی را ذکر نمایید و به صفحات ارتباطی خود در این شبکه‌ها لینک دهید.

 

۵- نقشه گوگل آدرس شرکت

نقشه دقیق گوگل محل کارتان را در گوگل مپ ترسیم و ذخیره نمایید و در صفحه تماس با ما خود قرار دهید. این کار هم در یافتن بهتر محل کسب‌وکارتان کمک می‌کند و هم اینکه در افزایش رتبه نتایج جستجو (SEO) سایت شما نقش بسیار خوبی دارد.

این مطلب را نیز بخوانید:
نکات کلیدی در طراحی صفحه درباره ما

 

۶- فرم تماس با ما

یک فرم بسیار خوب و کامل برای پرسش و برقراری ارتباط در زمان‌های غیر اداری طراحی نمایید. هرچه این فرم شما کامل‌تر و حرفه‌ای‌تر باشد به نفع شماست.

 

۷- سوالات متداول

پاسخ به سوالات متداول مخاطبین می‌تواند نارضایتی را کاهش داده و حجم تماس‌های تلفنی و یا ایمیلی شما را نیز به شدت کاهش دهد. سوالات متداولی که مخاطبین شما می‌پرسند و حتی سوالاتی که به نظر شما می‌تواند سوال مخاطبین شما باشد حتی بدیهی‌ترین و ساده‌ترین سوالات را در بخش سوالات متداول قرار دهید. اگر سوالات زیاد است آن‌ها را به صورت مطلوب و با توجه به نیاز مخاطبین دسته بندی نمایید.

 

۸- اطلاعات حساب شرکت و فرم‌های پرداخت آنلاین

مشخصات کامل حساب شرکت شامل:

  • نام بانک
  • نام صاحب حساب
  • شماره حساب بانکی
  • شماره کارت بانکی
  • شماره شبا
  • و سایر اطلاعات مورد نیاز

را در این بخش قرار دهید. فرمی را برای پرداخت آنلاین در وب سایت خود داشته باشید. استفاده از روش پرداخت موبایلی نیز می‌تواند مفید و در افزایش فروش شما تاثیرگذار باشد پس امکان پرداخت موبایلی را در وب‌سایت خود فعال نمایید.

 

با رعایت این نکات کلیدی در طراحی صفحه تماس با ما می‌توانید صفحه تماس با ما حرفه‌ای داشته باشید. در این صفحه نیز می‌توانید هدیه‌ای ارزشمند را به مخاطبین خود هدیه نمایید و اطلاعات تماس آن‌ها را دریافت کنید. همچنین می‌توانید امکان تماس از طرف شما را با یک کلیک فعال نمایید به طوریکه مخاطب شماره خود را در باکسی وارد کرده و شما با اون تماس بگیرید. این امر در ایجاد اعتماد و اینکه شما به مخاطبین خود توجه دارید می‌تواند مفید باشد.

تک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 رای, میانگین: 4٫50 از 5)
Loading...
منبع فرید پارسایی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.