نکات کلیدی در طراحی صفحه درباره ما

اهمیت صفحه درباره ما

نکات کلیدی در طراحی صفحه درباره ما وجود دارد که متاسفانه بسیاری از وب‌سایت‌ها به آن توجه نمی‌کنند. صفحه درباره ما با اهمیت‌ترین صفحه‌ها در وب‌سایت شماست و تاثیر زیادی در رتبه بندی وب‌سایت شما دارد. پر بازدیدترین صفحه در وب‌سایت شماست. بیشتر صاحبان وب‌سایت فکر می‌کنند صفحه درباره ما کم بازدیدترین صفحه سایت است اما اکثر کسانی که به سایت شما می‌آیند به صفحه درباره ما سایت شما نیز سر می‌زنند تا درباره شما و کسب‌وکار شما اطلاعات کسب کنند.

متاسفانه بسیاری از صاحبان وب‌سایت از اهمیت صفحه «درباره ما» در وب‌سایت خود مطلع نیستند و به چند جمله کوتاه و شیرین بسنده می‌کنند. در صورتیکه در یک صفحه درباره ما حرفه‌ای می‌توانید ایجاد اعتبار کنید، همچنین بازدیدکننده سایت شما درک کند که شما چگونه مشکلات و نیازهای وی را برطرف خواهید کرد و چون صفحه پربازدید شماست پس در رتبه نتایج جستجو شما نیز تاثیر زیادی دارد. با رعایت نکات کلیدی در طراحی صفحه درباره ما می‌توانید به راحتی کاربران را جذب نمایید و فروش خود را افزایش دهید.

 

نکات کلیدی در طراحی صفحه درباره ما

در این مقاله می‌خواهم نکات کلیدی در طراحی صفحه درباره ما را با شما در میان بگذارم که با رعایت آن‌ها یک صفحه درباره ما حرفه‌ای خواهید داشت و می‌توانید نتایج خوبی را از این صفحه بدست آورید.

 

۱- رزومه مختصر خودتان

یک رزومه مختصر و مفید از خودتان و فعالیت‌های مهمی که انجام داده‌اید بنویسید.

 

۲- داستان شما

داستان خود و اینکه چطور شد این کسب‌وکار را راه‌اندازی کردید را در چند خط بنویسید. داستان شما برای مخاطبین شما بسیار جذاب است.

این مطلب را نیز بخوانید:
ده نکته طلایی در طراحی سایت که باید بدانیم

 

۳- نام کارمندان به همراه علاقه، سوابق و ماموریت آنان

کارمندان خود را معرفی کنید و علایق، سوابق و ماموریت هر یک از آنان را بنویسید. بیان کنید که این شخص چگونه به مخاطبین شما کمک می‌کند و چه نیازهایی از آن‌ها را برطرف می‌نماید.

 

۴- پرداختن به نیازها و الزامات کاربران

صفحه درباره ما تنها جایی است که در آن شما می‌توانید از خود تبلیغات کنید و توانایی‌های خود را به گوش دیگران برسانید. این بسیار مهم است که کاربران شما بدانند شما به نیازهای آن‌ها توجه می‌کنید و درک درستی از نیازهای آن‌ها دارید. با این کار می‌توانید به کاربران خود نشان دهید که نگران نیازهای آن‌ها هستید و برای رفع این نیازها فکر کرده‌اید و راه‌حلی ناب دارید.

 

۵- فهرست کامل خدمات سایت

فهرست کاملی از خدماتی که به کاربران ارائه می‌دهید را لیست کنید و بیان کنید که هر یک از خدمات شما چه مزیتی برای وی دارد. خدمات خود را با مزایای هر یک برای کاربران سایت به صورتی خوانا و زیبا در بولت‌های جذاب معرفی کنید.

 

۶- لوگو مجموعه‌هایی که با آنان در ارتباط بودید

لوگو مجموعه‌هایی که به نحوی با آنان در ارتباط بودید و خدماتی رو به آن‌ها داده‌اید و یا همکاری مشارکتی دارید را نمایش دهید و در صورت امکان توضیحاتی را نیز برای هر یک ارائه دهید.

 

۷- نظرات مشتریان راضی به صورت متن، صوت و فیلم

نظرات مشتریان در جذب مخاطب بسیار نقش دارند. پس نظرات مشتریان خود را به صورت متن، اسکن دست خط آن‌ها، فایل صوتی و یا ویدیویی در صفحه درباره ما قرار دهید. تصاویر، فایل‌های صوتی و یا ویدیویی را در شرایط عادی تهیه کنید و به صورت استادیو و حرفه‌ای نباشد.

این مطلب را نیز بخوانید:
۴ نکته کلیدی در طراحی صفحه قیمت سایت

نظرات افراد سرشناس در حوزه کاری شما، هنرمندان و افراد سرشناس جامعه می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد پس سعی کنید نطرات این افراد را به صورتی مطلوب در وب‌سایت خود قرار دهید.

 

۸- قدم بعدی

به مخاطبین خود قدم بعدی را نشان دهید. با دادن هدیه‌ای ارزشمند اطلاعات مخاطبین خود را جمع آوری نمایید. این هدیه ارزشمند می‌تواند اعتماد بیشتری را جذب نموده و ارتباط شما با مخاطبین را حفظ نماید.

 

بهترین راه برای برقراری ارتباط با بازدیدکنندگان ارتباط مستقیم است! پس به جای صحبت کردن در مورد شرکت یا خود شما به صورت سوم شخص، از اول شخص برای صحبت با کاربران خود استفاده کنید. متون شما باید احساس راحتی و صمیمی بودن و اینکه شما قصد دارید مشاور او باشید را در مخاطب شما ایجاد کند.

تصاویر واقعی و ایرانی در ایجاد حس اعتماد و جلب توجه مخاطبین نقش بسیار مهمی دارند پس تصاویر خوب، واقعی و ایرانی در سایت خود قرار دهید و تصاویر از مشتریان بهترین حس اعتماد را ایجاد کند.

با ایجاد صفحات درباره ما حرفه‌ای می‌توانید مخاطبین بسیار زیادی را جذب کرده و تبدیل به علاقه‌مندان و مشتریان خود نمایید.

تک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره اولین نفری باشید که رای می‌دهید.
Loading...
منبع فرید پارسایی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.