چگونه بصورت اتوماتیک ماهانه دو میلیون تومان درآمد اینترنتی دائمی داشته باشیم؟

کسب درآمد اینترنتی اتوماتیک ماهانه دو میلیون تومان به صورت دائمی

دوستان زیادی از من در شبکه‌های اجتماعی و یا ایمیل می‌پرسند چگونه می‌توان ماهانه حداقل دو میلیون تومان به صورت ثابت درآمد داشت. بسیاری از افراد به دنبال کار با درآمد بالا هستند در صورتیکه به سادگی می‌توانند از اینترنت یک درآمد ماهانه حداقل دو میلیون تومانی ثابت برای خود ایجاد کنند.

سلام دوستان امروز خیلی خوشحال هستم که می‌خواهم یک راهکار فوق‌العاده برای درآمدزایی اتوماتیک از اینترنت و کسب درآمد اینترنتی را با شما در میان بگذارم. تمام کسانی که دارند فروش محصولات فیزیکی را انجام می‌دهند یا کسانی که دارند فروش محصولات دیجیتال یا دانلودی را انجام می‌دهند یا به نوعی آموزش آنلاین می‌دهند این موردی که می‌خواهم بگویم فوق‌العاده مناسب شما است.

یک روشی را من تست کردم که فوق‌العاده بوده و شما حداقل می‌توانید ماهی دو میلیون تومان در ماه به صورت اتوماتیک درآمد اینترنتی داشته باشید. همین طور رهایش کنید و ماهی حداقل دو میلیون تومان برای شما درآمد پایدار داشته باشید.

همانند این می‌ماند که شما یک ملکی را خریده باشید ۵۰۰ میلیون تومان و این ملک را ماهانه دو میلیون تومان اجاره دهید. این خوب اینجا هم ما شما یک سایت می‌زنید که تقریبا رایگان است و سیستمی را می‌خواهم در این مقاله به شما معرفی کنم که به صورت رایگان ایجاد کنید و به صورت اتوماتیک و دائمی ماهانه حداقل دو میلیون تومان درآمد پایدار داشته باشید و کسب درآمد اینترنتی کنید. درآمدی بیش از حقوق کارمندی بدون اینکه بخواهید وقتی برای آن بگذارید. درآمد از اینترنت به سادگی و با دستان خالی رویایی که امروز به واقعیت تبدیل شده است. این است معجزه کسب و کار اینترنتی.

 

کسب درآمد اینترنتی به صورت اتوماتیک

شما به سادگی و کاملا رایگان می‌توانید از طریق سیستم اتومیشن ایمیل مارکتینگ روشی را پیاده سازی کنید که افراد را جذب سایت‌تان کنید و اطلاعات‌شان را دریافت کنید و همان موقع به آن‌ها چیزی بفروشید و همان موقع درآمدزایی اینترنتی داشته باشید. خوب قدم به قدم مراحل کار را بررسی می‌کنیم:

 1. یک دامنه و هاست تهیه می‌کنید که برای تهیه هاست می‌توانید از سایت نت افراز استفاده کنید.
 2. وردپرس را از سایت جهانی وردپرس به رایگان دانلود می‌کنید.
 3. در صورت تمایل می‌توانید قالبی را برای سایت خودتان تهیه کنید. برای تهیه قالب وردپرس سایت تم فور را پیشنهاد می‌دهم.
 4. در سیستم ایمیل مارکتینگ میلرلایت عضو شوید. استفاده از این سایت برای هزار مشتری اول برای شما رایگان است.
 5. حال باید یک آهنربای ایمیل عالی ایجاد کنید.
 6. یک محصول آموزشی درست می‌کنید و قیمت آن را ۸۰ هزار تومان می‌گذارید.
 7. یک صفحه فرود درست کنید و این محصول را با تخفیف ۹۰ درصد قرار دهید که قیمت محصول می‌شود ۸ هزار تومان.
 8. حال صفحه فرود خود را به گروهی در میلرلایت متصل کنید.
 9. از روش‌های مختلف ایجاد ترافیک کنید و به این صفحه فرود هدایت کنید و از فروش‌های عالی خود لذت ببرید.
این مطلب را نیز بخوانید:
کسب و کار اینترنتی را چگونه آغاز کنیم؟

 

آهنربای ایمیل چیست؟

آهنربای ایمیل می‌تواند:

 • آموزش رایگان
 • کتاب الکترونیکی رایگان
 • دوره رایگان
 • قالب آماده در حوزه کاری شما
 • مشاوره آنلاین

آهنربای ایمیل باعث می‌شود که افراد اطلاعات تماس خودشان را به شما بدهند و از طریق صفحه فرود وارد لیست ایمیلی شما شوند و شما به راحتی لیست ایمیل خود را پر خواهید کرد.

 

پیشنهاد رد نشدنی

در صفحه فرود نیز از یک پیشنهاد رد نشدنی نیز استفاده کردیم و آن تخفیف ۹۰ درصدی دوره آموزشی ۸۰ هزار تومانی بود. این پیشنهاد رد نشدنی باعث می‌شود افرادی که به شما حتی اعتماد ندارند و شما را نمی‌شناسند از شما خرید کنند. فرد می‌گوید من ایشان را نمی‌شناسم ولی آموزش ارائه شده به نظر خوب می‌آید و مبلغ ۸ هزار تومان نیز مانعی برای خرید محصولی که احساس می‌کند می‌تواند برایش مفید باشد هم زیاد نیست و به راحتی محصول ۸ هزار تومانی را خرید خواهد کرد.

 

نکته بسیار مهم

 • نحوه تبلیغ شما بسیار مهم است که کجاها تبلیغ کنید که افراد هدفمندتری بیایند.
 • باید از روش‌ها و کانال‌های مختلف ترافیک هدفمند برای سایت خود جذب کنید.
 • نحوه معرفی محصول و نحوه تبلیغی که برای آن نوشتید بسیار مهم است.
 • نکته آخر که متاسفانه سایت‌های زیادی به آن توجه نمی‌کنند قیف فروش است.

شما باید در سیستم اتومیشن ایمیل مارکتینگ خود یک قیف فروش حرفه‌ای طراحی کنید و به واسطه آن مخاطبینی که به شما ایمیل داده‌اند را مرحله به مرحله به خریدار تبدیل کنید. حلقه گمشده فروش‌های رویایی همین قیف فروش یا قیف بازاریابی است که متاسفانه به آن توجه نمی‌شود.

این مطلب را نیز بخوانید:
کسب درآمد از اینترنت در منزل با کامپیوتر

 

نتایجی که از این روش خواهید گرفت

از طریق همین روش بسیار ساده شما می‌توانید:

 1. هم زمان تبلیغات کنید و افراد زیادی وارد سایت شما شوند.
 2. سایت شما بیشتر دیده شود و شما برند شوید.
 3. همزمان شما می‌توانید اطلاعات تماس افراد زیادی را داشته باشید و یک بانک اطلاعاتی خیلی ارزشمند برای خودتان ایجاد کنید.
 4. همزمان می‌توانید فروش کوچکی را ایجاد کنید همان فروش ۸ هزار تومانی و ترس از خرید افراد را بریزید.
 5. با ایمیل مارکتینگ و ایجاد قیف فروش عالی می‌توانید فروش‌های بسیار عالی و رویایی داشته باشید.

همانطور که مشاهده می‌کنید به سادگی با دستان خالی می‌توان درآمدهای بسیار عالی و پایدار بدست آورد. اگر می‌خواهید این روش را به صورت عملی یاد بگیرید توصیه می‌کنم در دوره رایگان راه اندازی کسب و کار آنلاین که در سایت معرفی شده است شرکت نمایید.

در این دوره تمام این مراحل را که در سایت خودم یا مشتریانی که به آن‌ها مشاوره می‌دهم پیاده سازی کردم و به صورت اتوماتیک حداقل ماهی دو میلیون تومان درآمد پایدار وارد حساب شما می‌شود به طور کامل آموزش داده شده است.

 

بازاریابی اتوماتیک
بازاریابی اتوماتیک

در این محصول قدم به قدم توضیح دادم که چطور با استفاده از سیستم ایمیل مارکتینگ میلرلایت و ایجاد یک قیف بازاریابی فروش صفحه فرودی را درست کنید و در آن چطور آهنربای ایمیل قرار دهید و چطور افراد عضو لیست ایمیل شما می‌شوند و با استفاده از سیستم اتومیشن ایمیل مارکتینگ چگونه افراد را به مشتری تبدیل کنید. فقط کافیست این سیستم را در سایت خودتان ایجاد کنید و از کانال‌های مختلف ایجاد ترافیک هدفمند داشته باشید و این سیستم خیلی شیرین برای شما درآمد اینترنتی بسیار عالی و پایداری را ایجاد  خواهد کرد. به امید خدا شما هم این سیستم را ایجاد کنید و درآمدزایی از اینترنت را تجربه کنید. به سادگی و با دستان خالی ماهانه حداقل دو میلیون تومان درآمد داشته باشید.

این مطلب را نیز بخوانید:
کسب و کار اینترنتی به زبان ساده

 

می‌خواهم درآمد اینترنتی ماهانه داشته باشم.

 

اگر از این مطالب راضی بودید لطفا آن را در اینترنت به اشتراک بگذارید و به دیگران پیشنهاد دهید تا آن‌ها نیز بتوانند از این مطلب استفاده کرده و درآمد بسیار خوبی داشته باشند.

تک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 رای, میانگین: 4٫00 از 5)
Loading...
منبع فرید پارسایی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.