مشاوره ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی یکی از بهترین شیوه‌های بازاریابی است که تاثیر بسیار زیادی در فروش شما خواهد داشت. حلقه گمشده بازاریابی اینترنتی که باعث فروش‌های چشمگیر می‌شود طراحی قیف‌های فروش حرفه‌ای است که بسته به رفتار مشتری عکس‌العمل‌های فوق‌العاده نشان دهند.

ایمیل مارکتینگ به شما کمک می‌کند تا بتوانید یک سیستم بازاریابی اتوماتیک حرفه‌ای داشته باشید که سایت شما قادر باشد همانند یک کارمند فروش فوق ستاره به صورت ۲۴ ساعته فروش‌های عالی را برای شما ایجاد نماید. در این حالت وب‌سایت شما تبدیل به ماشین پولسازی می‌گردد.

ایمیل مارکتینگ

سیستم اتوماتیک بازاریابی

ایمیل مارکتینگ شما را قادر می‌سازد تا یک سیستم بازاریابی اتوماتیک فوق حرفه‌ای داشته باشید و در طول شبانه روز بدون دخالت شما فرایند بازاریابی به خوبی طی شده و بازدیدکنندگان سایت تبدیل به خریداران وفادار و دائمی شما شوند.

طراحی قیف‌های فروش فوق حرفه‌ای

امروز دیگر افراد از تبلیغات متنفرند و شما با طراحی قیف‌های فروش فوق حرفه‌ای، ارائه محتواهای با ارزش و استفاده از ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی قادر خواهید بود مخاطبین خود را تبدیل به هواداران خود و در نتیجه خریداران وفادار خود نمایید.

افزایش چشمگیر فروش

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی باعث افزایش ترافیک سایت شما، پیگیری کاربران به صورت هوشمندانه، پیگیری سبدهای خرید رها شده، افزایش رتبه شما در نتایج سئو و در نتیجه افزایش چشمگیر فروش شما خواهد شد. ایمیل مارکتینگ یکی از هفت راز سایت‌های موفق و پولساز ایرانی و خارجی است.

جمع آوری اطلاعات تماس مخاطبین

جالب است بدانید ۹۵ درصد بازدیدکنندگان سایت شما دیگر باز نخواهند گشت و بسیاری از آن‌ها در آن لحظه به خدمات یا محصول شما نیازی ندارند و اگر اطلاعات تماس آن‌ها را دریافت نکنید ضرر بزرگی را متوجه کسب و کار خودتان کرده‌اید.

طراحی صفحه‌های فرود حرفه‌ای

صفحات فرود حرفه‌ای این امکان را به شما خواهند داد که بتوانید بهتر به اهداف بازاریابی خود دست یابید. همچنین تمرکز بازدیدکنندگان را بهتر جلب می‌کنند و باعث افزایش فروش شما خواهند شد.

برند سازی و جلب اعتماد

ایمیل مارکتینگ به شما در برند سازی کسب و کار و جلب اعتماد مخاطبین شما بسیار کمک خواهد کرد. کافیست یک برنامه و استراتژی خوب برای برند سازی و جلب اعتماد مخاطبین خود طراحی کنید.

برای داشتن فروش‌های عالی و رویایی باید:

  • صفحه‌های فرود حرفه‌ای داشته باشید.
  • قیف‌های فروش حرفه‌ای واکنشگرا طراحی کنید.
  • سیستم بازاریابی اتوماتیک حرفه‌ای طراحی کنید.
  • برای مخاطبین خود ارزش آفرینی کنید.
  • روی برند سازی و جلب اعتماد مخاطبین خود کار کنید.
  • ارتباطی دوستانه و صمیمی را با مخاطبین خود ایجاد کنید.
مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

اگر تمایل به مشاوره به صورت رایگان دارید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

با استفاده از مشاوره رایگان قادر خواهید بود سیستم بازاریابی اتوماتیک فوق حرفه‌ای داشته باشید و فروش‌های بسیار عالی را تجربه کنید. فقط کافیست بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا ظرف ۲۴ ساعت کاری با شما تماس گرفته و جلسه مشاوره رایگان را هماهنگ کنم.