کسب درآمد از اینترنت در منزل با کامپیوتر

ایده‌های پولساز کسب درآمد از اینترنت در منزل

کسب درآمد از اینترنت در ایران طی چند سال اخیر رشد چشمگیری داشته است. به طوری که کسب درآمد اینترنتی دغدغه خیلی از افراد جامعه شده است. همه ما می‌دانیم کسب درآمد از اینترنت در خانه هم امکان پذیر است و یکی از بهترین و راحت‌ترین کارهایی است که هر کسی می‌تواند از آن درآمد زایی داشته باشد. حتی در کنار کار کارمندی خود می‌توانید درآمد بسیار خوبی از اینترنت داشته باشید.

کسب درآمد از اینترنت در منزل از آن فرصت‌های نابی است که نباید از دست دهید و نداشتن ایده کسب درآمد اینترنتی در منزل یکی از دغدغه‌های خیلی از افرادی است که در فکر کسب درآمد اینترنتی در منزل هستند. حتما شما هم مدت‌هاست به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی پردرآمد هستید اما محصولی برای فروش ندارید یا اصلا ایده‌ای ندارید که از کجا شروع کنید.

شما چه محصولات فیزیکی داشته باشید و چه محصولات دیجیتالی و یا حتی به جای محصولات قصد فروش خدمات خود را داشته باشید و یا تخصص‌هایی مانند طراحی، گرافیک، مشاوره، بازاریابی، مربی، تدریس و یا هر حوزه دیگری که فعالیت می‌کنید، می‌توانید به صورت آنلاین اقدام به فروش برخی محصولات مشخص بکنید. برای این کار به تنها چیزی که نیاز دارید قدری خلاقیت و ارائه دادن خدمات و یا محصولات خود در یک مجموعه قابل توصیف و قابل قیمت گذاری است.

 

هشت ایده کسب درآمد اینترنتی در منزل

هشت ایده کسب درآمد از اینترنت در منزل را به شما معرفی خواهم کرد که می‌توانید به سرعت کار خودتان را شروع کنید.

 

۱- بُن (رسید دریافت کالا) یا کارت

شما با ایجاد یک سایت ساده می‌توانید با استفاده از فروش بُن یا رسیدهایی برای دریافت خدمات خود مثل خدمات مشاوره یا خدمات آموزشی که ارائه می‌دهید و خودتان و مشتریان خود را از فروش فیزیکی و در محل خدمات راحت می‌کنید، یک منبع کسب درآمد از اینترنت در منزل داشته باشید. مشتری به سایت شما و یا اپلیکیشن موبایل سایت شما مراجعه کرده و تقاضای مشاوره و یا آموزش مشخصی را ثبت و به صورت آنلاین پرداخت می‌کند و در مقابل یک رسید الکترونیکی دریافت خواهد نمود. حتی می‌توانید ساعت و روز این آموزش و یا مشاوره را نیز به صورت اتوماتیک برای وی تعیین نمایید.

استیکر فروش ویژه
استیکر فروش ویژه

حتی کسب و کارهایی مثل رستوران‌ها هم می‌توانند از طریق اقدام به فروش یک منو خود برای یک مناسبت خاص با تخفیف ویژه نمایند. برای فروش بُن یا رسید پلاگین‌هایی هم مثلا برای وردپرس طراحی شده و شما به سادگی می‌توانید این ایده را در سایت خود پیاده سازی نمایید.

 

۲- محصولات ویدیویی

یکی دیگر از ایده‌های بسیار عالی و پر درآمد کسب درآمد از اینترنت در منزل محصولات ویدیویی است.

 • اگر مهارتی دارید که قابل نشان داده شدن است، احتمال اینکه افراد زیادی تمایل به یادگیری آن داشته باشند زیاد است و می‌توانید بازار بسیار خوبی داشته باشید. کافیست بخشی از ویدیوهای خود یا معرفی کوتاهی از آن‌ها را در اینترنت منتشر نمایید و از شبکه‌های اجتماعی خصوصا تلگرام و اینستاگرام استفاده کرده و ترافیک بسیار زیادی را به سمت سایت خودتان هدایت نمایید و افراد را ترغیب به خرید محصولات ویدیویی خود نمایید.
 • مدرسین، مشاورین، طراحان، گرافیست‌ها، معلمین، اساتید، حسابدارها، متخصصین مسائل مالی، حقوقی، روانشناسان، استادکارهای کارهای فنی مثل نجاری، تاسیسات، مکانیک و حتی اگر هنری دارید و در آن تبحر خوبی دارید به راحتی می‌توانید با این ایده کسب درآمد کنید.
این مطلب را نیز بخوانید:
کسب و کار اینترنتی را چگونه آغاز کنیم؟
فروش ویدیو
فروش ویدیو

 

۳- قالب و تم

 • در دنیای کنونی تقاضای بسیار زیادی برای خرید قالب و تم وب‌سایت‌هایی که بر روی سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس ایجاد شده‌اند، وجود دارد. اما برای این کار لزوما نباید طراح سایت یا کد نویس باشید تا قادر به فروش قالب یا تم در این فضا باشید.
 • یک گرافیست یا طراح می‌توانید قالب‌ها و یا طرح‌های آماده در موضوعات مختلفی چون کارت ویزیت، سربرگ، کاتالوگ، تقویم و یا حتی طراح‌های دکوراسیون و معماری و عرضه آن‌ها در سایت می‌تواند یک منبع درآمدی خوب برای شما باشد.
 • یک مشاوره مدیریت و یا حقوق می‌تواند قالب‌های از قبل آماده شده مرتبط با کسب و کار و یا مسائل و مشکلات مختلف افراد بازار هدف خود  ارائه دهد. به عنوان نمونه می‌توان به قالب رزومه فردی یا شرکتی، قالب پروفایل سازمانی یا شرکتی، انواع چک لیست‌ها، برنامه ریزی‌ها، برگزاری رویداده، قراردادها، صورتجلسات، شکوایه‌ها و مثال‌های مختلف دیگر اشاره کرد.
 • روانشناسان می‌توانند آزمون‌ها و تست‌های مختلف و روش تحلیل نتایج را به صورت قالب‌های آماده عرضه و به سادگی کسب درآمد نمایند.
تم و قالب
تم و قالب

 

۴- خدمات آموزشی

شما می‌توانید تخصص خود را به صورت مجموعه‌های آموزشی به فروش برسانیدو به سادگی کسب درآمد از اینترنت در منزل داشته باشید. زیر ساخت آموزشی مختلفی وجود دارد که در آن‌ها می‌توانید مثلا اقدام به فروش تخصص خود به صورت یک مجموعه آموزشی و ارائه آن به صورت مرحله به مرحله نمایید. حتی می‌توانید آموزش‌های خارجی موجود در سایت‌های خارجی را ترجمه و به زبان فارسی تدریس نمایید.

خدمات آموزش آنلاین
خدمات آموزش آنلاین

 

۵- محصولات دیجیتال

محصولات دیجیتال هم یکی از روش‌های فروش دانسته‌ها و دانش شما یا مهارت شما و کسب درآمد از اینترنت در منزل است. محصولات دیجیتال می‌تواند شامل هر چیزی از کتاب الکترونیکی تا طراحی‌های شما باشد. به طور کلی هر فایل دیجیتالی در صورت طراحی مناسب و داشتن ظاهر مناسب و جذاب قابل ارائه به این صورت است. حتی می‌توانید مواردی همچون عکس، فونت، الگو، کلیپ هنری، دستورالعمل، چک لیست و غیره را ارائه نمایید. به عنوان مثال دستور تهیه مواد غذایی و مثال‌های زیادی که می‌توان نام برد.

محصولات دیجیتال

 

۶- جلسات آموزشی

اگر در حوزه آموزشب فعالیت دارید، توجه داشته باشید که از طریق ارائه خدمات آموزشی خود به صورت آنلاین در قالب‌های ۱۵ دقیقه‌ای، ۳۰ دقیقه‌ای و ۶۰ دقیقه‌ای و غیره امکان به دست آوردن دانشپذیران بیشتری را به دست می‌آورید. یک برنامه زمانی برای ثبت‌نام یا رزرو کردن از قبل بر روی سایت قرار دهید که همراه با یک سبد خرید باشد. وردپرس به سادگی این امکان را به شما خواهد داد. همچنین می‌توانید از طریق سایت‌های ویژه ثبت‌نام رویداد همانند سایت ایوند اقدام نمایید.

این مطلب را نیز بخوانید:
کسب و کار با وردپرس ویدیو راه اندازی کسب و کار اینترنتی تقریبا رایگان

حتی می‌توانید جلسات آموزشی خود را به صورت غیر حضوری از طریق وبینار برگزار نمایید. وبینار برگزاری سمینارهای آنلاین است و شما محدودیتی در تعداد شرکت کنندگان نخواهید داشت.

کارگاه و سمینار

 

۷- گزارش تحقیق

اگر کسب و کار شما در ارتباط با جمع‌آوری اطلاعات طبقه بندی شده یا انجام تحقیق در صنعتی خاص است، می‌توانید با فروش گزارش‌های حاصل از این تحقیقات به صورت آنلاین کسب درآمد داشته باشید. توجه داشته باشید که این گزارش‌ها می‌تواند در حوزه‌های مختلفی باشد و کسب و کارهای فعال در آن حوزه و یا سازمان‌های مرتبط با آن حوزه نیاز به اخذ تصمیم‌هایی در آن حوزه خاص دارند و برای آن‌ها بسیار با ارزش هستند. فقط باید تیم بازاریابی قوی در اختیار داشته باشید.

تحقیق و گزارش
تحقیق و گزارش

 

۸- فروش محصولات از طریق هماهنگی‌های رابطه‌ای

برای هر کاری اصلا نیازی به داشتن ده محصول دیجیتالی که کسب و کارهای خدمت محور می‌توانند بفروشند چه به صورت فیزیکی و چه به صورت غیر فیزیکی ندارید. می‌توانید به صورت دیجیتال اقدام به فروش محصولات یا خدمات دیگر مجموعه‌ها از طریق سیستم بازار رابطه‌ای و تبلیغات رابطه‌ای کنید. در این نوع سیستم‌ها به ازای فروش موفق و دریافت وجه از مشتری کمیسیونی از طرف ارائه دهنده محصول مورد نظر به شما می‌رسد.

 • می‌توانید کتاب‌های الکترونیکی یا فیزیکی، فایل‌های موسیقی موجود در سایر سایت‌ها را از طریق سایت خودتان بفروشید و کسب درآمد کنید.
 • با عضویت در سیستم‌های همکاری در فروش محصولات فیزیکی و یا محصولات غیر فیزیکی دیگران را در سایت خود به فروش بگذارید و کسب درآمد کنید.
 • با عضویت در سیستم دراپ شیپرز محصولات فیزیکی و دیجیتالی زیادی را به دست خواهید آورد که هزینه‌ای برای شما ندارد شما فروشگاه آنلاین خود را خواهید داشت و با نام خود فعالیت می‌کنید و محصولات توسط دراپ شیپرز انبارداری شده، ارسال و پشتیبانی می‌شود اما با نام و هویت فروشگاه شما و شما فقط بازاریابی می‌کنید و درآمد بسیار خوبی را می‌توانید بدست آورید.
سیستم همکاری در فروش
سیستم همکاری در فروش

 

کسب درآمد از اینترنت در منزل به سادگی

خوب همانطور که دیدید می‌توان هر کاری را یا هر صنفی را به صورت اینترنتی در قالب یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرد و به خوبی کسب درآمد از اینترنت در منزل داشت. اگر امروز کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی نکنید در آینده نزدیک از دنیای تجارت حذف خواهید شد و اگر کارمند هستید با افزایش تورم و مشکلات مالی نارضایتی شما نیز بیشتر خواهد شد. دیگر زندگی کارمندی را باید به فراموشی سپرد. البته قرار نیست همه افراد جامعه ثروتمند و موفق باشند بزرگان مدیریت و موفقیت بر این باورند که فقط ۳ درصد جامعه به موفقیت و ثروت دست پیدا می‌کنند و ۹۷ درصد باقی برای این افراد کار می‌کنند و رویاهای این ۳ درصد را به جامعه عمل می‌رسانند. انتخاب با شماست که جزو ۳ درصد موفق و ثروتمند باشید یا جزو ۹۷ درصدی که رویاهای ۳ درصد رو به واقعیت می‌رسانید.

این مطلب را نیز بخوانید:
چگونه با کسب درآمد اینترنتی درآمد رویایی داشته باشیم؟

 

 

کسب درآمد از اینترنت بسیار ساده است فقط باید ۵ گام را به خوبی انجام دهید:

 1. یافتن ایده مناسب برای کسب و کار
 2. طراحی سایت بدون کد نویسی
 3. تولید محتوای ارزشمند و تبلیغ نویسی خوب
 4. راه اندازی سیستم ایمیل مارکتینگ و بازاریابی اتوماتیک
 5. ایجاد ترافیک موثر برای سایت با استفاده از روش‌های مختلف
تک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

 

خوب اگر دوست دارید جزو ۳ درصد موفق و پولساز جامعه باشی پیشنهاد می‌کنم محصول کسب و کار اینترنتی از رویا تا واقعیت را بررسی کنی. در این محصول در طول ۳ ساعت نکات بسیار بسیار ارزشمندی را در اختیار شما قرار داده‌ام که چطور باید از نقطه صفر کسب و کارت رو شروع کنی و چطور بازاریابی کنی و چطور می‌توانی به موفقیت برسی. کاملا عملی و تست شده در بازار ایران که در مورد هر کسب و کاری پاسخ خواهد داد.

 

کی دوست داره ماهانه به راحتی حداقل
ده میلیون تومان درآمد داشته باشه؟

 

دوست دارید جزو ۳ درصد افراد موفق و پولساز جامعه باشید؟

دوست دارید ماهانه حداقل ده میلیون تومان به راحتی درآمد داشته باشید؟

به دنبال کسب درآمد اینترنتی و راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستید؟

فروش‌تان به شدت افت کرده و به دنبال راه چاره برای افزایش فروش خود هستید؟

 

کسب و کار اینترنتی از رویا تا واقعیت
خرید کسب و کار اینترنتی از رویا تا واقعیت

 

 

این مطلب را نیز بخوانید:
چگونه بصورت اتوماتیک ماهانه دو میلیون تومان درآمد اینترنتی دائمی داشته باشیم؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.