مشکل یک آموزشگاه کامپیوتر در بازاریابی

مشکل یک آموزشگاه کامپیوتری در بازاریابی و راه‌حل پیشنهادی

مشکل یک آموزشگاه کامپیوتری در بازاریابی. هفته گذشته از یک آموزشگاه کامپیوتری تماسی داشتم مبنی بر اینکه هرچه بیشتر تبلیغ می‌کنیم کمتر جواب می‌گیریم و عملا به حالت تعطیلی رسیده‌ایم.

بارها گفته‌ام در مورد محصولی که ارائه می‌دهید خوب فکر کنید.

 • ما دقیقا چه چیزی به مشتری احتمالی خودمان ارائه می‌دهیم؟
 • مشتری ما چه کسی است؟
 • مشتری ما خدمات و محصولات ما را از چه طریقی باید دریافت کند؟

واقعا چرا فکر می‌کنیم که با وجود اینترنت پر سرعت امروزی در ایران برای دریافت خدمات و محصولات ما اون هم آموزش کامپیوتر باید حضوری مراجعه کنند. در دنیای امروزی اینترنت باعث شده در هر صنفی رقبای بسیار قدرتمندی به وجود بیاید.

باور داشته باشیم بازار در رکود نیست بلکه باید تغییرات بنیادی را در کسب‌وکار بپذیریم و خودمان را برای کسب‌وکار با روش‌های جدید آماده کنیم.

در این پادکست راه حل ساده‌ای را برای مشکل یک آموزشگاه کامپیوتری در بازاریابی پیشنهاد داده‌ام که می‌توانید بشنوید و در کار خود نیز اجرا نمایید.

 

منبع: فرید پارسایی

تک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره اولین نفری باشید که رای می‌دهید.
Loading...
این مطلب را نیز بخوانید:
۵ نکته برای یک بازاریابی اینترنتی موفق در سال جدید
۲ نظرات
 1. مهدی نقدی می گوید

  سلام. مشکل آموزشگاه کامپیوتر با زدن وب سایت و ساخت اپلیکیشن حل نمیشه. مشتری برای آموزش کامپیوتر در جامعه ایی که افراد آن احساس نیاز به کامپیوتر برای انجام امور روزمره، تحصیلی و شغلی ندارند، وجود ندارد. گروه های هدف این آموزشگاه انگیزه ایی برای یادگیری ندارند حالا شما میخواهید غیرحضوری به چه افرادی آموزش دهید؟ ضمنا میخواهید این آموزشگاه را به مسیری هدایت کنید که بدلیل وجود رقبای بسیار قوی امکان موفقیت برایش وجود ندارد. هر نسخه ایی که شما بلدید بپیچید بدرد هر بیماری نمی خورد!

  1. فرید پارسایی می گوید

   سلام، اگر کیفیت دوره های آموزشگاه خوب باشه و وجه تمایزی رو نسبت به رقبای خود داشته باشد چرا دقیقا زدن سایت و ساخت اپلیکیشن مشکل آموزشگاه رو حل می کنه من دقیقا همین کار رو انجام دادم برای مجموعه ای
   اتفاقا بر خلاف نظر شما افراد خیلی به اینترنت و اپلیکیشن و آموزش آنلاین اهمیت می دهند فقط باید برند سازی خوبی انجام بشه و یه استراتژی خوب داشت و به سادگی می توانید موفقیت و ثبت نام های چشمگیر رو تجربه کنید و درآمد بسیار عالی داشته باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.